aktuelno

Italijani otkrili cenu Vlahovićeve "slobode": Vremena ponestaje, pregovori i dalje traju

01.08.2025

07:57

0

Autor: D. N.

Prvi kontakti uspostavljeni početkom juna

Italijani otkrili cenu Vlahovićeve "slobode": Vremena ponestaje, pregovori i dalje traju
Dušan Vlahović - Copyright Profimedia

Dušan Vlahović je veoma blizu odlaska iz Juventusa, a najrealnija opcija je prelazak u Milan. Pošto se svaki detalj pregovora vezanih za potencijalni transfer srpskog napadača pomno prati, italijanski mediji su saznali koliko bi mogao da vredi. 

Prema pisanju portala Football Italia, reprezentativac Srbije ima veliku želju da pređe u redove "rosonera", a poznata je i cena. Navodno, reč je o 15 miliona evra, plus bonusi. 

Takođe se navodi da je ključno za pregovore da se okončaju već ovog avgusta, pošto saga o odlasku iz Torina traje već neko vreme. Tako su prvi kontakti uspostavljeni još 7. juna, a nastavljeni 23. jula. 

O odlasku bivšeg napadača Partizana i Fiorentine je pričao i Damijen Komoli, generalni direktor Juventus. Tačnije, rekao je da može da ode, ali samo ako ponuda bude odgovarajuća. 

Sada ostaje da se vidi šta će desiti na kraju, a nova sezona u Seriji A počinje 23. avgusta. Tada će biti odigrani prvi mečevi, a Juventus će u prvom kolu igrati sa Parmom, i to dan kasnije. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike