KRAJ: Partizan na krovu nastavio trijumfalni niz (video)

15:31 >> 18:10

0

Crno-beli savladali kao gosti Voždovac

Superligaška pauza se polako približava. Pre odmora su ostala dva kola.

Jedan od derbija kola igrao na „krovu“, gde je Partizan kao gost savladao Voždovac 2:0, produživši seriju pobeda.

Golove za crno-bele postigli su Asano i Lazar Marković u drugom poluvremenu.

90′ – KRAJ

Posle tri minuta nadoknade vremena sudija Široki je odsvirao kraj meča. Partizan je savladao Voždovac 2:0.

79′ – GOOOL, PARTIZAN DUPLIRAO PREDNOST

Partizan je došao nadomak trijumfa na krovu. Natho je proigrao Markovića, koji je ušao u kazneni prostor i vrhom kopačke “ćušnuo” loptu pored istrčalog golmana Voždovca. Minut kasnije dvostruka izmena, Štulić je na terenu umesto Holendera, dok je Asana zamenio Filip Stevanović.

71′ – NOVE PROMENE

Po jedna promena u oba tima. Kod crno-belih je Marković zamenio Jojića, dok je u ekipi Voždovca Stojčev ušao u igru umesto Cvetićanina.

60′ – PRVA PROMENA

Umesto Sume na terenu je Natho. Voždovac pokušava da ugrozi gol Partizana, ali bez prevelike opasnosti za Popovića.

50′ – GOOOL, ASANO (VIDEO)

Dobar napad crno-belih. Suma je na centru proigrao Šćekića, ovaj iz prve uposlio Asana u prazan prostor, a Partizanov Japanc je izašao sam pred golmana domaćih i rutinski loptu poslao u mrežu pored njega.

49′ – ŽUTI KARTON

Maki Banjak je dobio žuti karton zbog faula kojim je prekinuo polukontru domaćih.

46′ – NASTAVLJEN MEČ

Počelo je drugo poluvreme. Treneri nisu menjali ništa u sastavima u odnosu na prvih 45 minuta.

45′ – POLUVREME

Završno je prvo poluvreme na krovu. Crno-beli su najkonkretniju priliku stvorili na isteku 44. minuta, kada je posle asistencije Asana, malo iskosa sa desne strane, sa desetak metara šurirao Holender, ali je pogodio spoljni deo mreže.

Mogli su i domaći do vođstva na isteku drugog minuta nadoknade, Cevtićanin je izašao sam pred Popovića, iskosa sa desne strane, šutirao je po zemlji, ali je golman crno-belih istrčao, skratio ugao i nogom sačuvao mrežu.

40′ – BEZ UZBUĐENJA

Apsolutno ništa vredno pomena se nije dogodilo posle šanse u kojoj se našao Pantović.

26′ – PARTIZAN BEZ ŠANSE

Protekla je polovina prvog poluvremena, fudbaleri Partizana nisu uputili šut ga golu rivala. Voždovac je imao samo priliku Pantovića.

18′ – ŽUTI KARTON (VIDEO)

Prvi žuti karton na meču dobio je Saša Zdjelar, zbog neopreznog starta nad Putničaninom.

12′ – SREĆA UZ CRNO-BELE (VIDEO)

Najbolju priliku u dosadašnjem toku meča imao je Voždovac. Posle centaršuta sa desne strane, Marković je veoma loše reagovao u kaznenom prostoru Partizana. U pokušaju da izbije loptu, loše je zahvatio i samo je spustio na desetak metara, gde se našao Pantović, koji je iz veoma izgledne pozicije šutirao pored stative.

5′ – BORBENO

Borbeno je na startu utakmice, u prvih pet minuta bilo je nekoliko oštrih duela, ali bez konkretnijih situacija pre golom jednog ili drugog tima.