Borac ima novog trenera! Ekspresno nađena zamena za Žižovića (FOTO)
Radiće u reformisanoj Premijer ligi BiH
Uprava Borca je brzo našla rešenje posle ostavke Mladena Žižovića. Tako da će banjalučki tim u narednom periodu da vodi Vinko Marinović kome će ovo da bude treći mandat.
Kako je rekao Marinović, cilj i u novom mandatu ostaje identičan, a to je šampionska titula i pehar u Kupu Bosne i Hercegovine.
- Velika mi je čast što sam ponovo na čelu Borčevog tima. Ovo je jedan od najtrofejnijih i najboljih timova u Bosni i Hercegovini, a kad to kažem, onda znam da moram da dam sve od sebe.
U ovaj posao ulazim sa jednom maksimalnom posvećenošću, energijom i profesionalnošću. Zajedno sa svojim saradnicima daću sve od sebe da Borac i dalje bude prepoznatljiv po svom takmičarskom duhu i da ostvarimo sve zacrtane ciljeve - rekao je Marinović
Premijerligaška trka počinje predstojećeg vikenda, a crveno-plavi ugostiće prijedorski Rudar. Marinović se takođe osvrnuo i na novi format takmičenja u kojem će se naći deset klubova.
- Svaka utakmica je praktično derbi i to će doneti dodatni kvalitet i draž novoj premijerligaškoj sezoni. Ekipa koja bude imala najbolji roster i koja bude najbolje igrala osvojiće prvenstvo. Na nama je da pokušamo da formiramo takav tim i da ostvarimo ciljeve - dodao je novi strateg Banjalučana koji su eliminisani iz Evrope, od Santa Kolome u kvalifikacijama za Ligu konferencija.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari