aktuelno

Šok na prijateljskoj utakmici: Reprezentativac Srbije u fudbalu kolabirao na terenu!

12.07.2025

21:00

0

Ekspresno je prevezen u bolnicu

Šok na prijateljskoj utakmici: Reprezentativac Srbije u fudbalu kolabirao na terenu!
Copyright MN Press

Povremeni srpski reprezentativac i igrač Bohuma Erhan Mašović (26) kolabirao je na terenu tokom utakmice nemačkog tima i Viktorije Plzenj.

Naime, on je odmah hospitalizovan, a u narednih nekoliko dana moraće da bude na bolničkom lečenju u Bad Ajblingu, saopštio je nemački klub.

Šok na prijateljskoj utakmici: Reprezentativac Srbije u fudbalu kolabirao na terenu!MN Press
 

 

- Zahvaljujući brzoj reakciji klupskog medicinskog tima izbegnute su teže posledice. Manjim hirurškim zahvatom i postavljanjem torakalnog drena pluća su ponovo osposobljena za normalnu funkciju. Dijagnoza nas je iznenadila i šokirala. Kod ovakvih povreda sve ostalo pada u drugi plan. Erhan dobija najbolju moguću medicinsku negu i nadamo se da će uskoro moći da napusti bolnicu - navodi se na sajtu Bohuma.

Erhan Mašović je ponikao u Čukaričkom, a nastupao je i za Klub Briž, Trenčin i Horsens. Bohum je pojačao 2020. godine kao slobodan igrač. Za reprezentaciju Srbije odigrao je pet utakmica.

Bonus video

 

 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike