0

Autor: Milan Nastić

Identičnim rezultatom slavili Reding i Votford sa 1:0

Copyright Profimedia.rs

Srpski treneri Vladimir Ivić i Veljko Paunović ostvarili su pobede u 18.kolu Čempionšipu. Votford je slavio minimlanom pobedom na gostovanju Birmingemu sa 1:0, dok je Reding identičnim rezultatom slavio protiv Kvins Park Rendžersa u Londonu.

Nema boljeg od Vladimira Ivića

Inače, i Votford i Reding trijumfovali su golovima u poslednjim trenucima utakmice.

Ekipa,koja sa klupe vodi Vladimir Ivić je do tri boda došla u 85.minutu nad Birmingemom pogotokom Trona Dinija sa penala, dok tim Veljka Paunovića golom Mišela Olisea slavio tri minuta pre kraja utakmice.

Navijači Redinga došli na stadion sa pesmom o Srbinu

Inače, Votford i Reding se nalaze na deobi trećeg mesta zajedno sa Svonsijem sa 33 boda, četiri boda manje od Noriča,lidera Čempionšipa, tako da nas u nastvaku šampionata očekuje izuzetno zanimljivo prvenstvo.