
Kuva se u Tirani: Važno saopštenje albanskih navijača - povukli radikalan potez!
Meč između Srbije i Albanije igra se 7. juna u Tirani u okviru prvog kola kvalifikacija za plasman na Mundijal

Polako se približava meč između Srbije i Albanije u Tirani u okviru prvog kola kvalifikacija za plasman na Mundijal naredne godine.
Tim povodom oglasili su se i najvatreniji navijači domaće selekcije, koji su izdali saopštenje u kojem ističu da će bojkotovati meč sa Orlovima.
- Prvi put još od našeg osnivanja, za 21 godinu, nećemo biti na stadionu da pružimo podršku našoj reprezentaciji. Ne dozvoljavaju nam prijatelji Srba i to kada igramo u našoj kući. Za razliku od prethodnih utakmica kada su naši članovi organizovano kupovali ulaznice za naš sektor, ovog puta nismo učestvovali u organizovanoj farsi sa lažnim žrebom. Ovaj sistem koji garantuje karte turističkim agencijama, koje ih dalje preprodaju, duboko je nepravedan i neprihvatljiv - navodi se u saopštenju grupe navijača, koja je takođe istakla da je najjeftinija cena karata čak 150 evra, a najskuplja i do 1000.
Dodatno otežavajuća okolnost za sve koji žele doći do karata jeste i činjenica da je jedan deo tribina zatvoren za publiku zbog kazne UEFA, pa su Albanci odlučili da karte za taj meč dodele polaznicima fudbalskih škola širom zemlje.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari