Napokon otkrivena tajna posle mnogo godina: Poznato zašto je Nejmar napustio Barselonu!
Na tu temu je pričao otac brazilskog fudbalera, napominjući razloge odlaska njegovog sina
Moralo je da prođe više od od sedam godina kako bi se saznao razlog zašto je Nejmar napustio Barselonu i prešao u PSŽ, inače najveći transfer u istoriji fudbala, koji je iznosio 222.000.000 evra.
To je otkrio njegov otac, napominjući da je to bila lična odluka brazilskog fudbalera, i da niko drugi nije uticao na to.
- Odluka o odlasku bila je njegova, on je želeo u PSŽ. Niko se drugi nije mešao, pa ni ja. Bili smo u teškoj situaciji u Barseloni, nismo znali šta misle čelnici kluba. Činilo se da u klubu žele da on zauzme Mesijevo mesto, a on to nije želeo - rekao je Nejmerov otac.
On je istakao da je Nejmar jednostavno nije hteo više da ostane u Barseloni.
- Odlučio je otići. Ja sam želeo da ostane sve do poslednjeg dana, ali on je hteo da napusti klub kako ne bi preuzeo Mesijevu poziciju i postao najveća zvezda kluba - zaključio je otac sadašnjeg fudbalera Al Hilala.
Podsetimo da se Nejmar se na "Parku prinčeva" zadražao šest sezona i sredinom avgusta prošle godine prešao u Saudijsku Arabiju gde ga nije bilo na terenu poslednjih dva meseca zbog povrede zadnje lože.
BONUS VIDEO:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari