Ovako je Srbija primila dva brza i laka gola! Ništa nam se ovo ne sviđa, a Euro samo što nije! (VIDEO)

04.06.2024

21:17

0

Autor: G. F.

Vimer i Baumagartner bez problema probili odbranu Orlova

Dragan Stojković - Copyright MN Press

Jedva da su navijači na stadionu u Beču i pored televizijskih ekrana uspeli da se smeste i pripreme za utakmicu Austrije i Srbije, a već su usledili šokovi po naš tim.

Već u 12. sekundi bilo je blizu penala za domaćina, a ako ga je sudija možda i oprostio, Austrijanci nisu.

U 10. minutu Vumer je istrčao sam pred naš gol i rutinski realizovao nastalu situaciju, a samo 3 minuta kasnije usledila je nova kapitulacija Orlova.

Baumgartner je ostao sam na 16 metara od srpskog gola, precizno šutirao i na semaforu je ispisano 2:0.

Za manje od 15 minuta videli smo toliko problema u igri našeg tima. Ništa nam se ovo ne sviđa, a Evropsko prvenstvo samo što nije počelo...