16:09

0

Odmah su intervenisali lekari

Copyright Profimedia

Zabrinjavajuće vesti stižu iz Španije. Tokom utakmice poslednjeg kola Primere, između Hetafea i Majorke golman domaćina se onesvestio. Pre toga, David Sorija se sudario sa protivničkim fudbalerom Kajlom Larinom.

Tada je pao nezgodno, glavom udario o zemlju, pa je ostao nepomično da leži.

Sudija je odmah prekinuo meč, a ubrzo su na licu mesta bile lekarske ekipe i kola hitne pomoći.

Prekid meča trajao je gotovo deset minuta, a nakon ukazivanja pomoći, Sorija je čak uspeo i da se pridigne, i uz pomoć lekarske ekipe, na nogama napusti teren.

Inače, meč je završen pobedom gostiju i to rezultatom 2:1. Golove u 90. minutu i u trećem minutu nadoknade dali su Vedat Murići i Pablo Mafeo.

Za goste je do 57. minuta igrao Nemanja Radonjić, a tada ga je zamenio već pomenuti Larin. Pobedu svog tima sa klupe je odgledao Predrag Rajković. Sve vreme za domaćina je igrao Nemanja Maksimović.