Olajinka kao nekad Šeki! Posle ovog slaloma Zvezda je dala treći gol, ali je još jednom ekspresno kapitulirala! (VIDEO)

12.05.2024

19:36

0

Crveno-beli i kragujevački Radnički igraju superzanimljiv duel na stadionu „Rajko Mitić“

Piter Olajinka pred asistenciju za gol Hvanga - Copyright Printscreen/Arena sport

Odavno na Marakani nije viđena ovakva goleada! Crvena zvezda i Radnički 1923 igraju na najvećem srpskom stadionu meč 5. runde plej-ofa Superlige Srbije, a u prvom poluvremenu viđeno je već pet golova.

Crveno-beli su 35. minutu poveli 3:1. Strelac je bio Hvang i to posle soloprodora Olajinke u stilu druge Zvezdine zvezde Dragoslava Šekularca.

Ipak, kao i prilikom početnog vođstva domaćina, Kragujevčani su ekspresno uzvratili. Ovoga puta, posle karambola u kaznenom prostoru Zvezde, strelac je bio Sahil.