Mitrović ponovo strelac! Povreda srpskog napadača je prošlost, pogledajte kako je zakucao loptu u mrežu (VIDEO)

06.05.2024

22:06

0

Al Hilal je sve bliže tituli u Saudijskoj Arabiji

Copyright Printscreen/X/@ActuSPL

Aleksandar Mitrović je ponovo bio strelac za Al Hilal. U utakmici fudbalske lige Saudijske Arabije između Al Ahlija i Al Hilala pobedili su gosti sa 2:1, a gol za izjednačenje postigao je reprezentativac Srbije.

Tako se popularni Mitrogol vraća u formu na najbolji mogući način. Pauzirao je izvesno vreme zbog povrede, a pre nekoliko dana je bio strelac protiv Al Tavuna. I to može da raduje selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija, jer Evropsko prvenstvo počinje 14. juna.

Ove sezone ima učinak od 35 golova i osam asistencija na 39 mečeva u svim takmičenjima.

U 52. minutu, posle centaršuta Malkoma, bio je najviši i najsnažniji u skoku i glavom poslao loptu u mrežu. Za 1:1.

Pogledajte njegov 24. pogodak u šampionatu ove sezone.

Onda je u 90. minutu, Malkom dao gol za pobedu posle velikog preokreta. U timu Al Hilala je bio i drugi "orao" Sergej Milinković-Savić.

Tako da su sve bliže tituli pošto trenutno, posle 30 odigranih utakmica imaju deset bodova više od Al Nasra Kristijana Ronalda.