"Čekić" je danas bio u rukama Čelsija! Pogledajte hajlajtse i čak 5 golova u mreži Vest Hema u FULL HD samo na 24sedam (VIDEO)

05.05.2024

17:04

0

"Plavci" ponovo bolji u dueli sa jednim od gradskih rivala, i to bez primljenog gola

Copyright AP Photo/Frank Augstein

Jedno od najvećih rivalstva u engleskom fudbalu danas je završeno euforijom ili tugovanjem, zavisi ko za koga navija.

U utakmici 36. kola Premijer lige Čelsi je kao domaćin deklasirao Vest Hem sa čak 5:0 i tako upisao drugu uzastopnu pobedu nad gradskim rivalom. Pre samo tri dana "plavci" su slavili protiv Totenhema.

Već u 36. minutu vodio je tim Maurisija Poketina, a "čekićari" Dejvida Mojesa bili "grogirani". Golove su davali Kol Palmer, Konor Galager i Noni Madueke. Zatim se u 48. i 81. minutu u strelce upisao i Nikolas Džekson.

Tako da naš golman Đorđe Petrović nije bio na mukama, kao njegov kolega Alfons Areola koji je čak pet puta savladan.

Sve najvažnije trenutke, među kojima su i golovi možete da pogledate samo na 24sedam u FULL HD.

Pogledajte i kako sada izgleda tabela, na dva kola do kraja.

Do kraja sezone Čelsi će igrati sa Notingem Forestom i Bornmutom, pa su to nove šanse za bodove u borbi za plasman u UEFA takmičenja. Vest Hem će odmeriti snage sa Lutonom i Mančester sitijem.