TSC gubio u Milanovcu, pa na odmor otišao sa 1:2 zahvaljujući bombi nesuđenog zvezdaša (VIDEO)

25.07.2021

18:08 >> 18:11

0

Fudbaleri Mladena Krstajića znali kako da naprave preokret protiv odličnog Metalca

Copyright Mladen Krstajić/MN PRESS

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole vode sa 1:2 u Gornjem Milanovcu protiv ekipe Metalca, iako su loše otvorili meč.

Domaći su poveli golom Stefan Cvetković u 13. minutu, nakon centaršuta Prestiža i greške nekoliko odbrambenih igrača vojvođanskog superligaša.

TSC nije pao posle primljenog gola. Već u 17. minutu Saša Tomanović je izjednačio, da bi u sledećem ozbiljnom napadu Mihajlo Banjac iskoristio poklon nespretne odbrane Metalca da sa ivice kaznenog prostora pogodi desni gornji ugao gola Strahinje Savića. Banjac, inače, igra sve bolje i tek sada pokazuje zašto su u Bačkoj Topoli bili presrećni kada su ga doveli iz Inđije ispred nosa Crvene zvezde.

TSC odlično igra u Milanovcu, jer su u uvodnim minutima drugog poluvremena preko Đure Zeca postigli još dva gola za ubedljivih 1:4 posle nepunih sat vremena igre.