aktuelno

Bivši napadač Zvezde odstranjen iz tima! Stanković izbegao da direktno odgovori na pitanje "zašto"!

18.03.2024

11:53

0

Autor: D. N.

Mediji u Mađarskoj imaju objašnjenje

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Bivši napadač Zvezde odstranjen iz tima! Stanković izbegao da direktno odgovori na pitanje "zašto"!
Copyright MN Press

Aleksandar Pešić je na "ledu" u Ferencvarošu. Nije ga bilo u protokolu za meč sa Puškaš akademijom, a kako prenose mediji u Mađarskoj, odstranjen je iz tima zbog sukoba sa kapitenom tima i golmanom reprezentacije Mađarske Denesom Dibušom.

Ne precizira se da li je reč o verbalnom ili fizičkom sukobu u kojem je akter bio bivši napadač Crvene zvezde.

- Aleksandar Pešić je napravio disciplinski prekršaj i zbog toga je izbačen iz tima na neodređeno vreme. Interesi Ferencvaroša su najvažniji, oni ne mogu biti nadjačani individualnim interesima pojedinih igrača - stoji u objavi PR službe Ferencvaroša.

Pitanje o statusu Pešića postavljeno je i šefu stručnog štaba Dejanu Stankoviću.

- Želim samo da pričam o igračima koji su igrali ili bili na klupi - kratko je rekao Stanković.

Pešić je do sada odigrao 29 utakmica u svim takmičenjima, postigao 12 golova i upisao šest asistencija.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike