Tuga! Navijač Rendžersa preminuo na gostovanju, imao je samo 25 godina! (FOTO)

09.03.2024 | 12:24

Autor: D. N.

Policija je pokrenula istragu povodom smrti

Tuga! Navijač Rendžersa preminuo na gostovanju, imao je samo 25 godina! (FOTO)
Copyright MN Press

Nažalost, Tomas Mekalister se nije vratio sa gostovanja iz Lisabona. Ovaj 25-godišnji navijač Glazgov Rendžersa je otputovao na utakmicu sa Benfikom, ali je preminuo u Portugaliji.

Tragičnu vest je potvrdio i škotski velikan.

- U ime kluba želim da uputim saučešće Tomasovoj porodici, prijateljima i voljenima. Ova vest pogodila je sve u klubu, kao i navijače. Niko nikada ne treba da ode na fudbalski meč i da se ne vrati kući. Spremni smo da pomognemo njegovoj familiji na bilo koji način u narednim danima i nedeljama - rekao je izvršni direktor kluba iz Glazgova, Džejms Bisgrou.

Oglasila se i portugalska policija koja je pokrenula istragu i po svemu sudeći nije bilo nasilne smrti. Kako prenose mediji, preminuo je u hotelu, pošto mu je pozlilo dok je sedeo u predvorju.

Inače, prvi meč osmine finala Lige Evrope završen je nerešeno 2:2.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam