Bivši treneri Partizana i Zvezde odmerili snage! Evo kome je pripao derbi Emirata!

24.12.2023

20:37

0

Rezultat je bio 2:1, a na terenu je bio i Luka Milivojević

Utakmica 12. kola fudbalske lige Ujedinjenih Arapskih Emirata između Šabab Al Ahlija i Al Vasla završena je pobedom gostiju od 2:1. Ovaj duel je posebno zanimljiv jer su na klupama bili bivši treneri Partizana i Crvene zvezde. Nikolić vodi Šabab Al Ahli, a Milojević Al Vasl.

U ovaj meč bolje su ušli domaći fudbaleri koji su pogotkom Giljermea imali prednost od 1:0, da bi Haris Seferović izjednačio u 39. minutu. Pobedu Al Vaslu je doneo Kajo Kanedo u 86. minutu.

Za Al Ahli je u prvih 45 minuta igrao nekadašnji igrač Crvene zvezde i Kristal Palasa, Luka Milivojević, dok je Aleksandar Vasiljević zamenio Seferovića u 85. minutu.

Takođe u poslednjim minutima, tačnije sudijskoj nadoknadi, domaćin je bio bez Valida Abasa koji je dobio crveni karton.

Posle ovog kola Al Vasl je prvoplasirani tim na tabeli sa 30 bodova, dok je Šabab Al Ahli na trećem mestu sa 24 bodova.