Zvezdi nije priznat još jedan gol! Ponovo je Mijatović bio iza leđa odbrane Partizana! (VIDEO)

20.12.2023

19:51

0

Autor: G. F.

Centimetri delili crveno-bele od izjednačenja

Mijatović u ofsajdu - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Rasplamsala se borba u 171. večitom derbiju nakon što je Crvena zvezda smanjila prednost Partizana na 2:1.

Mnogo je uzbuđenja, uglavnom pred golom crno-belih, koje je u 85. minutu još jednom pogledala sreća.

Zatresla je Zvezda još jednom mrežu Partizana, ali je baš kao u prvom poluvremenu strelac Jovan Mijatović bio u ofsajdu.

Svemu je prethodio jak udarac Kange, koji je golman Jovanović uspeo da odbrani, a Mijatović je reagovao i glavom poslao loptu u mrežu.

Ali je za nekoliko centimetara bio iza leđa odbrane crno-belih, pa izjednačenja nije bilo.