Saldanja duplirao prednost Partizana! Zahid je ukrao loptu, a Brazilac ostao sam pred golom! (VIDEO)

20.12.2023

19:35

0

Autor: G. F.

Crno-beli od 67. minuta vodili sa 2:0

Gol Saldanje za 2:0 - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igraju 171. večiti derbi.

Kako su posle 45 minuta crno-beli vodili sa 1:0 nastavak susreta doneo je ofanzivniju igru crveno-belih. Ipak, nisu uspevali da pronađu put ni do neke ozbiljnije šanse, a ne do gola Partizana.

Mogli su da budu kažnjeni za otvoreniju igru i ranije, ali se to desilo u 67. minutu.

Ukrao je jednu loptu Zahid na 35 metara od gola Zvezde, maestralno uposlio Saldanju koji je ostao zaboravljen i sam izašao pred golmana Glazera.

Pokazao je Brazilac da je rođeni golgeter i rutinski realizovao ukazanu priliku.

Četiri minuta kasnije crveno-beli su uspeli da prepolove prednost večitog rivala preko Endijaja.