Glazer čudesno sačuvao mrežu, a Bukari u kontri zaustavljen zbog ofsajda! Pitanje je da li je bilo nedozvoljene pozicije! (VIDEO)

0

Autor: G. F.

Openda izašao sam pred golmana Zvezde, Izraelac fantastično reagovao

Bukariju dosuđen ofsajd u ovoj situaciji - Copyright printscreen/tvarenasport

Posle prvih 45 minuta utakmice 4. kola Lige šampiona fudbaleri Crvene zvezde gube od Lajpciga sa 1:0.

Jedini gol postigao je Ćavi Simons u 8. minutu, a to je po svemu viđenom još i dobar rezultat za srpski tim.

Čak 17 udaraca uputili su gosti ka golmanu Glazeru, a ono što je odbranio u završnici prvog dela igre je za čistu desetku. Sam je ispred njega izašao Openda, Glazer je ostao miran, sačekao ga i sprečio čist gol.

Usledio je brz napad Zvezde, Bukari je pobegao čuvarima, ali je i njegov udarac zaustavljen. Sudije su nakon toga dosudile ofsajd, ali je pitanje da li je napadač Zvezde bio u nedozvoljenoj poziciji.

Pošto nije uspeo da zatrese mrežu gostiju to više nije bitno i odluka nije mogla biti proveravana.