Svi se pitaju šta se desilo sa Drakslerom! Dao dva gola, dodao loptu saigraču, pa bez objašnjenja otišao sa terena! (VIDEO)

24.10.2023 | 17:14

Autor: G. F.

Fudbaler Al Ahlija izazvao polemiku na društvenim mrežama

Copyright printscreen/twitter/FOOTBALLFANSSTUFF

Nemački fudbaler Julijan Draksler jedan je od onih koji su svoj "hleb" odlučili da traže u Kataru.

Bilo je veliko iznenađenje kada je odlučio da napusti PSŽ i pojača redove Al Ahlija. Potpisao je dvogodišnji ugovor, punio je stupce svetske štampe, a sada je ponovo u centru pažnje.

Ovog puta zbog neshvatljivog poteza tokom utakmice sa SC Katarom. Počeo je meč sa klupe, a šansu dobio kada je njegov tim gubio sa 3:0!

U 62. i 66. minutu je pokazao svoje umeće, smanjio na 3:2, ali je njegova ekipa primila još jedan gol u 90. minutu.

Igralo se zaustavno vreme, peti minut, kada je Draksler napravio potez koji je sve ostavio u čudu i izazvao veliku polemiku na društvenim mrežama.

Nemac je bez ikakvog vidljivog razloga i objašnjenja išetao sa terena i otišao u svlačionicu.

Prema nagađanjima postoje za ovakav potez dva moguća razloga. Prvi je da je Draksler bio isfrustriran zbog poraza i činjenice da nije igrao od prvog minuta, a drugi da ima problem sa povredom, a njegov tim više nije imao prava na izmene.