Vojvodina do boda u Subotici, Kolubara slavila u Novom Sadu: Zatvoreno nekompletno kolo Superlige

20:08

0

Lazarevčani stigli do drugog trijumfa u sezoni

Copyright MNPress/Marko Metlaš

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odložili su mečeve petog kola Superlige, ali je na domaćim terenima bilo više nego uzbudljivo.

Nekompletno kolo zatvoreno je utakmicama u Subotici i Novom Sadu. Spartak i Vojvodina su podelili bodove (2:2), dok je Kolubara kao gost slavila u duelu sa Proleterom sa 1:0.

Uzbuđenja u Subotici najavio je Simić golom u 32. minutu i sa 1:0 za Vojvodinu se otišlo na poluvreme. U 51. minutu Marčić je izjednačio, a u 62. Srećković doneo potpuni preokret Spartaku. Bod Vojvodini doneo je Stevanović u 68. minutu sureta.

Za veliko slavlje Kolubare i minimalan trijumf nad domaćin Proleterom pobrinuo se Đenić golom u 35. minutu. Fudbalerima Kolubare ovo je druga pobeda u prvih pet kola i sigurno je da mogu da smatraju da su veoma dobro otvorili sezonu.