Trener okrivio Lazara Markovića pre meča za poslednje mesto na tabeli, a on mu odmah isporučio pobedu (VIDEO)

0

Autor: D. P.

Kritika donela rezultat Rumunu

Copyright printscreen

Lazar Marković bio je junak pobede Gacijantepa protiv Istanbulspora rezultatom 2:0.

Bio je ovo prvi njihov trijumf, a Marković ga je odlučio kao rezervista sa dve asistencije.

Bivši igrač Partizana ušao je u meč kao rezervista u 73. minutu, a već minut kasnije izveo je korner posle kojeg su domaći poveli, a strelac je bio Rumun Denis Draguš.

Odluka o pobedniku pala je definitivno u petom minutu sudijske nadoknade vremena kada je Marković u kaznenom prostoru nesebično proigrao Albanca sa švajcarskim pasošem Albijana Ajetija za konačnih 2:0.

Ovaj meč imao je svoju uvertiru na zvaničnoj konferenciji trenera Gacijantepa, Rumuna Marijuša Šumudike, koji je kritikovao Lazara Markovića zbog loše forme, označivši ga kao jednog od glavnih krivaca za poslednje mesto na tabeli.

I drugi bivši Partizanov fudbaler Marko Jevtović započeo je meč kao rezervista. Njemu je ukazana šansa u 56. minutu.