Autor: G. F.

Osasuna se dva puta vraćala u život, ali ostala bez bodova

Slavlje fudbalera Hetafea - Copyright Tanjug/AP Photo/Jose Breton

Navijači Hetafea se klanjaju Srbima! Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović doneli su važne bodove španskom klubu!

Od prvog minuta srpski dvojac bio je na terenu u duelu sa Osasunom i više je nego zaslužan za pobedu od 3:2 (1:1).

Lepu priču nedeljnog popodneva za Hetafe otvorio je Mitrović golom u 36. minutu, ali se na pauzu ipak otišlo sa 1:1 posle gola Munjoza u poslednjih trenucima prvog poluvremena.

Već u 51. minutu Hetafe je ponovo vodio preko Karmona, ali je ovog puta prednost trajal još kraće. Samo šest minuta kasnije Budimir je ponovo izjednačio.

A onda je na scenu stupio Maksimović. Igrao se 86. minut kada je dobar centaršut iz kornera glavom smestio u mrežu rivala za pobedu i nova tri boda.

Hetafe se sada nalazi na 9. mestu u Primeri sa 7 bodova, dok je Osasuna 12. sa osvojenim bodom manje.