Teško će ovakav Junajted u borbu za titulu! Onana odbranio Old Traford protiv Vulverhemptona!

14.08.2023

23:40

0

Crveni đavoli na premijeri nove sezone ostvarili minimalnu i teško izvojevanu pobedu pred svojim navijačima

Andre Onana - Copyright Profimedia

Ostvario je Mančester junajted pobedu na premijeri nove sezone Premijer lige, ali partijom nikoga nije ubedio da će biti sposoban da se upusti u konkurentniju trku za šampionski tron.

Na „Old Trafordu“ je pao Vulverhempton i to najviše zahaljujući golmanu Andreu Onani koji je već na debiju pokazao zbog čega je Erik Ten Hag insistirao ovog leta na njegovom dovođenju – 1:0.

Partija nekadašnjeg čuvara mreže Ajaksa, gol Rafaela Varana za pobedu i tri osvojena boda jedino je čime na „Teatru snova“ mogu biti zadovoljni večeras. Vulvsi su, pogotovo u drugom poluvremenu, bili neuporedivo konkretniji rival i samo zahvaljujući bravurama Onane nisu uspeli da se iz Mančestera vrate neporaženi.

Trenutak odluke odigrao se u 76. minutu. Bruno Fernandeš je proigrao Van Bisaku na desnoj strani, ovaj je uspeo da prebaci loptu ka drugoj stativi gde se nalazio Varan, koji je glavom loptu sa nekoliko metara sproveo u praznu mrežu.