Pogibeljni start u Lučanima: Domaći igrač krvnički pokosio igrača Radnika! (VIDEO)

31.07.2023

22:37

0

Meč između Mladosti i tima iz Surdulice završen bez pobednika 0:0 na startu Superlige

Strašan start na meču Mladosti i Radnika - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Radnika iz Surdulice na startu Superlige završili su bez golova 0:0.

Međutim, ovu utakmicu je obeležio pogibeljni start domaćeg igrača Žunića već u 2. minutu, koji je krvnički pokosio Anđelkovića, zbog čega je morao da napusti teren, posle čega je konstatovano da je zadobio prelom skočnog zgloba.

Lučani su tako celu utakmicu igrali sa fudbalerom manje, uspeli su da izvuku bod, čak su u 66. minutu mogli da povedu, posle sjajne šanse koju je imao Varjačić, odlično je skočio i zahvatio loptu glavom, ali je pogodio prečku.

Izvor: M. N.