Orlići primili čak 4 gola na otvaranju EP! A tek ih očekuju dueli sa Italijom i Španijom!

18.05.2023

18:53

0

Čast "orlića" koliko-toliko spasili fudbaleri Čukaričkog i Crvene zvezde.

Copyright Promo/FSS

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije loše je počela Evropsko prvenstvo u Mađarskoj. Od "orlića" koje predvodi Aleksandar Luković bolji su bili Slovenci, a rezultat je bio 4:2. Mada su mladi "zmajčeki" vodili i sa 4:0, a poraz su ublažili Mihajlo Cvetković i Andrej Petrović u 66, odnosno 82. minutu.

Pre toga, Viktora Džodića su savladali David Pejičić (4. minut), Luka Topalović (10. minut) i Aldin Jakupović u 34. minutu. Na poluvremenu je bilo 3:0, pa je debakl bio na pomolu.

U 52. minutu, u strelce se upisao i Rene Hrvatin. U nastavku je selektor Aleksandar Luković izvršio nekoliko izmena, a kasnije su čast "orlića" koliko-toliko spasili fudbaleri Čukaričkog i Crvene zvezde.

Za tri dana nas očekuje meč sa Italijanima, a zatim i sa Špancima. Ovaj okršaj je zakazan za 24. maj. Plasman dalje obezbediće dva prvoplasirana tima iz grupe.