Bojić oborio Surduličane u Novom Sadu: Vojvodina bila mislima u Liježu

18.09.2020

18:40 >> 20:08

0

Junak meča, vezni igrač lala, postigao gol i oboren kod penala za sigurnih 2: protiv Radnika

Copyright MN PRESS

Fudbaleri Vojvodine savladali su radnik iz Surdulice rezultatom 2:0 (0:0) u uvodnom meču 8. kola Superlige, odigranom na novosadskom “Karađorđu”.

Tim trenera Nenada Lalatovića do tri boda došao je boljom igrom u drugom poluvremenu, zahvaljujući snalažljivom Petru Bojiću, koji je u 56. minutu doneo vođstvo, da bi ga u 65. minutu srušio golman Radnika Ivan Kostić za penal. Siguran sa bele tačke bio je Nemanja Čović.

U nastavku meča nije bilo izglednih prilika za pogotke. Vojvodina je umela da stane na loptu i spreči svaki pokušaj gostiju da smanje njihovo vođstvo.

Narednog četvrtka Vojvodina počinje svoje takmičenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a rival će biti belgijski Standard. Meč se igra u Liježu.