Bajern dao osam golova Šalkeu, trener Filik hteo da im zabije još neki

19.09.2020 | 09:58 >> 09:59

Autor: Milan Nastić

Bavarci već na startu Bundeslige pokazali dominaciju

Copyright Profimedia

Fudbaleri Bajerna su do nogu dotukli Šalke rezultatom 8:0 u prvom kolu Bundeslige i time najavili da žele devetu uzastopnu titulu prvaka Nemačke. Bavrci su odigrali jednu fantastičnu utakmicu, gde gosti iz Gelzenkirhena nisu znali šta ih je snašlo.
I pored ubedljivog trijumfa, trener Bajrena Hansija Filk smatra da je njegova ekipa trebalo da postigne još nekoliko golova, pre svih u prvom poluvremenu. Izgleda da njemu ni ovih osam komada nije sasvim dovoljno. Vodi se parolom – uvek može bolje i više.
– Bio je to briljantan performans, ali trebalo je da damo još dva, tri, možda još četiri gola u prvom poluvremenu. Važno je da smo pokazali da smo na pravom putu ove sezone kao i prošle. Veoma sam zadovoljan igrom mog tima – rekao je Flik.
Strelci za Bajern bili su Gnabri tri puta, Levandovski, Sane, Gorecka, Miler i Musila dali su po jedan.