Vlahović ušao sa klupe i rešio meč! Meč u Bergamu prekidan, Dušan bio na meti neverovatnih uvreda (VIDEO)

0

Autor: A. S.

Vraća se u prepoznatljivu formu!

Dušan Vlahović - Copyright Profimedia

Srpski napadač Dušan Vlahović bio je strelac u još jednoj pobedi Juventusa. Iako je danas, u 34. kolu Serij A u duelu sa ekipom Atalante, ušao sa klupe, Vlahović je uspeo da reši pitanje pobednika.

Utakmica u Bergamu je prekidana je zbog rasističkih uvreda i to upućenih srpskom igraču. Dušan je odreagovao na povike koji nisu sportskog karaktera, pa je zaradio žuti karton.

Imao je Juve minimalnu prednost od 56. minuta, a samo devet minuta kasnije na teren je ušao i srpski napadač.

Do samog kraja meča, bilo je dosta uzbuđenja, mogla je i Atalanta do boda, ali je u nadoknadi vremena, Vlahović rešio sva pitanja.

Branila se Stara dama u poslednjim sekundama meča, kada se otvorila prilika u kontri, a Vlahović je odlično povukao. Bilo je jasno da će se domaćin teško odbraniti, a ovim pogotkom, Vlahović je nagovestio da se vraća u pravu golgetersku formu.

Utakmica je okončana pobedom ekipe iz Torina sa 2:0, a na ovom meču, tek u finišu je na teren ušao i Filip Kostić. Očigledno je Masimilijano Alegri imao neku svoju taktiku kada se odlučio da srpske fudbalere čuva na kllupi za rezerve.