Maksimović sa klupe gledao trijumf Napolija, Radovanoviću tri, Đuričiću jedan bod

20.09.2020

18:34

0

Srpski fudbaleri nisu bili preterano zapaženi u Seriji A

Ljubitelji fudbala u Italiji ponovo mogu da uživaju u čarima Serije A. U prvom meču današnjeg programa Napoli je na gostovanju rutinski savladao Parmu – 0:2 (0:0). Strelci su bili Mertens u 63. i Insinje u 77. minutu.

Nikola Maksimović je trijumf svog tima odgledao sa klupe za rezervne igrače.

Đenova je bila ubedljiva protiv Krotonea – 4:1 (3:1). Strelci su bili Destro, Pandev, Zapakosta i Pjaca za domaćina, dok je počasni pogodak dao Rivijer za goste.

Srpski fudbaler Ivan Radovanović je u 68. minutu ušao umesto Badelja.

U Ređo Emiliji su Sasuolo i Kalajri podelili bodove – 1:1 (0:0). Gosti su poveli preko Simeona u 77. minutu, da bi u 87. Burabija doneo izjednačenje sjajnim golom iz slobodnog udarca. Filip Đuričić je igrao do petog minuta nadoknade, tada ga je zamenio Ajhan.