Gol-mašina iz Bačke Topole nema nameru da stane

21.09.2020

20:01 >> 20:02

0

U poslednjem meču 8. kola Superlige: Mačva-TSC 1:4 (0:3)

Golgeterska mašina poznatija pod imenom TSC ne staje. Posle meča za istoriju i nažalost eliminacije iz kvalifikacije za plasman u grupnu fazu Lige Evrope, tim Zoltana Saba još jednom je pokazao da ima igrače koji bez problema mogu da izbuše mrežu rivala.

U poslednjem meču 8. kola fudbalske Superlige: Mačva-TSC 1:4 (0:3).

Mihajlo Banjac je postigao dva gola u kratkom razmaku (8. i 17. minut) i na taj način je praktično već rešio pitanje pobednika. Sve je bilo više nego jasno kada je Stefan Santrač u 24. minutu doneo 0:3 za goste. U 56. minutu drugog poluvremena domaćinu je kakvu-takvu nadu vratio Miloš Adamović, ali svaku nadu u mogućnost preokreta ugasio je Saša Tomanović u 63. minutu.