0

Dvojica trenera ostvarili pobede uoči međusobnog okršaja

Copyright Profimedia.rs

Savršena uvertira pred srpski derbija. Dvojica naših trenera su slavila u Čempionšipu pred međusobni okršaj. U pitanju su Veljko Paunović i Vladimir Ivić.

Reding je na gostovanju u Kardifu stigao do nova tri boda (1:2). Golove su postigli Morison u 47. i Žoao u 66. minutu, dok je pogodak za domaćina dao Tomlin u 81. minutu.

Ovim trijumfom su Paunovićevi izabranici zadržali prvo mesto na tabeli sa maksimalnim učinkom posle tri kola – devet bodova, uz gol razliku 6:1.

Votford je na svom terenu minimalnim rezultatom savladao Luton. Gol za trijumf postigao je Pedro u 35. minutu. Ivić je na ovom meču u igru ubacio i Sara (zamenjen u 92. minutu) i Dinija (ušao u 89. minutu). Dvojicu igrača za koje se spekuliše da bi mogli da budu prodati nekom od timova iz Premijer lige.

“Stršljenovi” su treći na tabeli sa sedam poena.

Ko će biti uspešniji u okršaju Paunovića i Ivića biće poznato 3. oktobra, meč počinje u 16.00 na „Madejski stadionu“.