Tek je februar, a imamo kandidata za "Puškaša"! Ovakva majstorija se retko viđa (VIDEO)

0

Autor: P.K.

Salah i Darvin su napravili jedan od najlepših golova u sezoni i godini

Darvin Nunjez - Copyright Tanjug/AP Photo/Jon Super

Liverpul i Real Madrid trenutno igraju spektakularnu utakmicu osmine finala Lige šampiona, u kojoj su za 36 minuta postignuta četiri gola, od čega su dva bila majstorska, a dva greške golmana.

Ipak, prvi gol na meču je lepotica kakva se retko viđa i slobodno se može kandidovati za nagradu "Puškaš" za najlepši gol godine, iako je tek februar.

Igrao se četvrti minut, Mo Salah je sjajno asistirao Darvinu Nunjezu, koji je petom sproveo loptu u mrežu.

Uživajte:

Salah je posle toga povisio na 2:0 kada je Tibo Kurtoa oklevao da ispuca loptu, a on mu je oduzeo i sproveo u mrežu.

Vinisijus je smanjio fantastičnim udarcem sa ivice šesnaesterca u suprotan ugao, a onda i doneo izjednačenje posle greške Alisona. On je loše ispucao loptu, pogodio Brazilca, a lopta se odbila u gol.