Neće gol Srbina: Vinsijus zamenio Jovića i posle sedam minuta postigao odlučujući pogodak za Madriđane

30.09.2020

21:47 >> 22:21

0

Autor: Milan Nastić

Napadač Reala igrao 57. minuta

Copyright Tanjug/AP/Manu Fernandez/

Fudbaleri Reala teže nego što se očekivalo pobedili su Valjadolid sa 1:0 u 4. kolu Primere. Madriđani su tako ostvarili i drugi trijumf zaredom u prvenstvu, golom Žuniora Vinicijusa u 65. minuta. Zanimljivo da je Brazilac samo sedam minuta ranije zamenio srpskog reprezentativca Luku Jovića, koji je tokom prvog poluvremena imao tri zrele šansa, ali lopta jednostavno nije htela u mrežu.

Od ostalih mečeva treba izdvojiti da su Ueska i Atletiko Madrid igrali bez golova (0:0), a domaćin se pokazao u dobrom svetlu i nekoliko puta ozbiljno su ugrozili golmana Oblaka. Među “jorgandžijama” ni na klupi nije bilo Ivana Šaponjića. Važnu pobedu ostvario je i Viljareal koji je bio bolji od Alavesa sa 3:1.

Ejbar našeg golmana Marka Dimitrovića nastavio je sa lošim partijama u novoj sezoni. Oni su poraženi od Elčea sa 1:0 na svom terenu, i tako iz četiri kola osvojili samo bod. Naš čuvar mreže branio je ceo meč.