Mitrogoool!!! Srbin ponovo trese mreže! Legenda u neverici pratila partiju Fulamovog napadača (VIDEO)

20.10.2022

20:00 >> 20:23

0

Povreda je prošlost!

mitro - Copyright Tanjug/AP

Srpski napadač Aleksandar Mitrović strelac je u meču 12. kola Premijer lige za ekipu Fulama.

Domaćini su vodili od prvog poluvremena, preko Rid, a Mitrović je na 2:0 povisio u 67. minutu i to sa bele tačke!

Mitroviću je bilo dovoljno četiri minuta da iznudi crveni karton za Daglasa Luiza, potom i penal nakon što je napucao u ruku Metija Keša i na kraju da savlada Emilijana Martineza.

Ovaj pogodak podikao je Mitrovića na listi strelaca - ispred njega su Erling Holand i Hari Kejn, a Srbin se izjednačio sa Ajvanom Tonijem.

Jasno je da je povreda iza Srbina. Sjajno raspoloženje ga nikada nije ni napuštalo, pa će srpski tim u najboljem sastavu dočekati Svetsko prvenstvo u Kataru.

A što se Fulama tiče, ova pobeda ostavlja ih u gornjem delu tabele! Domaćin je predvođen srpskim igračem trijumfovao sa 3:0, a konačan rezultat je u finišu meča postavio Mings, što je sa klupe Aston Vile u neverici pratio legendarni bivši fudbaler, a sada trener, Stiven Džerard.