0

Autor: J. T.

Gosti nisu mogli celo poluvreme sa igračem manje

Copyright Profimedia

Isključenje Žoana Žordana u nadoknadi prvog poluvremena, kada je pomalo naivno uleteo u putanju protivničkom igraču daleko od lopte, skupo je koštalo Sevilju.

Gosti nisu uspeli da brojčano slabiji odole ove sezone odličnoj Granadi, koja je pogotkom Jangera Erere u 82. minutu stigla do pobede 1:0 i deobe prvog mesta Primere sa Real Madridom.

Doduše, bila je ovog tek prva utakmica 6. kola, pa Madriđani imaju utakmicu manje, kao i Betis, Real Sosijedad i Viljareal, koji mogu da prestignu tim Dijega Martineza.

Reprezentativac Srbije, Nemanja Gudelj, nije igrao za Sevilju ove subote. Čuvenom osvajaču Lige Evrope ovo je bio prvi poraz u sezoni, uz dve pobede i remi.