0

Srpski napadač isključen protiv Olimpijakosa

Copyright Printcreen/novasports.gr

Neće po lepom Bojan Matić pamtiti debi u Atromitosu.

Napadač Partizana, koji je u finišu prelaznog roka stigao u grčki klub na pozajmicu do kraja sezone, morao je da završi prvi meč u novom klubu posle samo pola sata na terenu, pošto je dobio direktan crveni karton.

Matić se našao u startnoj postavi Atromitosa na gostovanju protiv Olimpijakosa, ali je u 30. minutu veoma neoprezno startovao na Kamaru zbog čega je prvobitno kažnjen žutim kartonom, ali je glavni arbitar meča posle pogledanog VAR promenio odluku i srpskog centarfora poslao u svlačionicu.

Printscreen/novasports.gr

Atromitos je izdržao do kraja prvog poluvremena da ne primi gol, ali su crveno-beli brojčanu nadmoć na terenu iskoristili u drugom poluvremenu het trikom El Arabija (53, 82, 87. minut) i golom Hasana u 65. minutu za konačnih 4:0.