Fulam častio Mitrogola za rođendan! Srbin nije postigao gol, ali ima mnogo razloga za slavlje!

16.09.2022

20:56

0

Spektal u Notingemu završen pobedom gostiju od 3:2

profimedia-0688088827 - Copyright Profimedia

Fudbaleri Fulama pregrmeli su gostovanje Notingem Forestu i slavili sa 3:2 (0:1) na startu 7. kola Premijer lige.

U pravom spektaklu  90. minuta na terenu je proveo i srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović. Zamenjen je na početku nadoknade vremena, a iako ovog puta nije postigao gol ima mnogo razloga za slavlje.

Najpre zato što su mu saigrači poklonili važnu pobedu za 28. rođendan, a onda i zato što će njegova ekipa prenoćiti na šestom mestu u Premijer ligi.

Nije dobro počelo po Fulam jer je Taivo već u 11. minutu pogodio za vođstvo domaćih. Nije tim iz Londona delovao dobro u prvih 45 minuta, ali su posle pauze izašli orni da okrenu rezultat.

U 54. minutu Adarabiojo je izjednačio, a tri minuta kasnije Palinja sjajnim golom doneo prednost Fulamu. Još samo tri minuta su prošla do novog gola, a strelac za 3:1 bio je Harison Rid. Konačan rezultat deo je Luisa O Brajena u 77. minutu.

U drugom meču večerašnjeg programa Aston Vila je savladala Sautempton golom Remzija u 41. minutu, iako je za radost morao da čeka puna dva minuta zbog provere u VAR sobi.