22:27

0

Crveni đavoli slavili 4:1 na Sent Džejms parku

Copyright Tanjug/Alex Pantling/Pool via AP

Nije dobro počelo, ali se odlično završilo za Mančester junajted na gostovanju u Njukaslu, gde su “crveni đavoli” savladali istoimeni klub u poslednjem subotnjem meču 5. kola Premijer lige 4:1 (1:1).

Luk Šo je već u drugom minutu meča zatresao sopstvenu mrežu, da bi Hari Megvajer u 23. poravnao rezultat, pošto je tri minuta ranije VAR poništio gol Bruna Fernandeša.

Uhvatio sudiju za vrat, ali nije kažnjen za to

Kada je portugalski vezista u 58. minutu promašio penal delovalo je da će Junajted teško do tri boda na “Sent Džejms parku”, ali se nekadašnji vezista Sportinga u u 86. minutu iskupio za neiskorišćeni jedanaesterac i otvorio izabranicima Ole Gunara Solskjera vrata trijumfu, koji su golovima u nadoknadi vremena potvrdili Van Bisaka i Rašford.

Nekadašnji srpski reprezentativac Nemanja Matić u igru je ušao umesto Huana Mate u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.