Šveđanin ponovo u centru pažnje: Ja sam lav

0

Autor: Milan Nastić

Ibrahimović provocira Inter

Copyright Tanjug/ AP/ Photo/Antonio Calanni/

Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović junak je pobede Milana u gradskom derbiju nad Interom sa 2:1.

Napadač crveno-crnih je strelac je oba pogotka na meču, a kontroverzni igrač je na svom tviteru okačio krvavog lava.

To je izazvalo doste bure na društevnim mrežama, kako pozitivnih, tako i negativnih, a Ibrahimović je objasnio zašto je stavio takvu sliku.

– Taj lav sam ja. Želio sam tu sliku da postavim posle prethodnog milanskog derbija. Bilo bi sjajno da sam tada to napravio nakon prvog poluvremena, ali ne i posle te utakmice. Međutim, ipak, se isplatilo, sada sam je stavio. Nikad nije kasno – kazao je Ibrahimović.

Milanski derbi pripao je Milanu, koji je kao nominalni gost savladao Inter 2:1 (2:1) u kojem su se odlučujući momenti meča odigrali u prvih pola sata utakmice.

Podestimo da je u tom derbiju Milan vodio sa 2:0 na poluvremenu, a na kraju su izgubili sa 4:2.

Ipak, ovaj put ekipa Zlatana Ibrahimovića nije ispustila prednost i na kraju zasluženo su slavili u gradskom derbiju.