16:11 >> 16:15

0

Srpski napadač bio blizu gola, gosti ostali bez tri boda

Copyright Tanjug/Marco Bucco/LaPresse via AP

Goleada u Ćezeni. Na stadionu Dino Manuci“ viđena su četiri gola, pobednika nije bilo.

Za tim više ima da žali Fjorentina koja nije uspela da dođe do tri boda protiv Specije – 2:2 (1:2).

Gosti su posle četiri minuta imali dva gola prednosti. Pezelja i Biragi su postligli golove u drugom i četvrtom minutu i doneli veliku prednost. Domaćin je u 39. preko Verdea smanjio rezultat.

Dušan Vlahović je u 64. minutu imao dobru šansu, glavom je šutirao preko gola, da bi u 72. napustio teren, zamenio ga je Kutrone. U 75. je Farijas iskoristio lošu intervenciju odbrane rivala, gađao i pogodio dalji ugao.

Pokušao je Jakini uvođenjem napadača Kaljehona i Kuamea da proba da dođe do tri boda, ali nije uspeo u tome.

Oba tima posle četiri utakmice u Seriji A imaju po četiri poena.