Voždovac trijumfalno krenuo sa novim trenerom! Kolubari na krovu ostao niz nepobedivosti!

17:36

0

Beograđani ponovo slavili minimalnim rezultatom

20220708npPantovic - Copyright MN Press

U 7. kolu Mozzart Bet Superlige Voždovčani su na debiju novog trenera Nikole Puače upisali trijumf, pobedom 1:0 prekinuli su seriju Kolaubare od četiri meča za redom bez poraza.

Meč je odlučen u 81. minutu. Stefan Hajdin je prebacio loptu na desnu stranu do Marka Milojevića koji je iz prve centrirau u kazneni prostor, a Miloš Pantović sjajno reagovao glavom i doneo pobedu domaćinu.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu Voždovac je imao u nakonadi vremena. Nikša Vujanović je na desnom boku  predriblao Petronijevića i potom snažno šutirao iskosa, a golma Dejan Stanivuković odlično intervenisao. Prethodno, Borislav Burmaz se probio kroz odbranu gostiju, ušao u peterac ali je njegov udarac iskosa sa leve strane bio neprecizan.

Lazarevčani su dva puta zapretili u 60. minutu, Miloš Filipović je bio u prodoru, šutirao je, golman Krunić zaustavio njegov udadarc, natrčao je na odbitak Kadrič i ciljao daleko od gola.

Ante Vukušić je na terenu proveo nepun minut kada ga je Nemanja Milojević idelano proigrao, napadač Lazarevčana dobio je duel sa čuvarem izašao pred Krunića koji je odbranio njegov šut po zemlji.