Kao da je derbi! Ovo je gol koji je Partizanu doneo pobedu, slavlje igrača oduševiće Grobare! (VIDEO)

14.08.2022

19:58

0

Izuzetno važna pobeda crno-belih u Novom Sadu

Screenshot 2022-08-14 at 21.49.56 - Copyright Printscreen/Arena sport

Partizan je na debiju novog trenera Gordana Petrića prekinuo seriju katastrofalnih rezultata na početku sezone. Crno-beli su u nedelju uveče savladali kao gosti Mladost GAT (1:0) u meču koji će bez dileme mnogo značiti klubu iz Humske na ekspresnom pronalasku izlaska i velike krize.

Mučio se Partizan 90 i kusur minuta protiv debitanta u Superligi, da bi gol spasa došao duboko u nadoknadi vremena.

Igrao se 95. minut, crno-beli su imali korner sa desne strane posle kojeg je najviši u skoku bio mladi štoper Svetozar Marković koji je glavom smestio loptu u mrežu.

A onda detalj koji možda i najbolje pokazuje koliko je ovaj trijumf značajan crno-belima. Sa klupe za rezervne igrače usledio je pravi stampedo crno-belih ka strelcu pobedonosnog gola…