Nišlije, ovo već frustrira! Radnički i u Lučanima ispustio pobedu u nadoknadi vremena!

06.08.2022 | 21:26

Štulić i Bojović po dva puta u metu

Mladost i niški Radnički odigrali su su u Lučanima 2:2 i nakon pet odigranih kola u Mozzart Bet Superligi i dalje su bez pobede.

Gostima je čitav plen iz Lučana izmakao u poslednjim momentima meča, Ajdar je igrao rukom u kazenom prostoru, a Milan Bojović bio precizan iz penala i doneo bod svom timu.

Gosti su rano poveli, već nakon prve ozbiljnije akcije i centaršuta u kazenom prostoru dobro je reagovao Nikola Štulić sa sedam metara zahvatio je loptu glavom i matirao Samčevića.

Štoper Radničkog Mbori Jamkam u 34. minutu igrao je rukom u šesnaestercu, dosuđen je jedanaesterac koji je Milan Bojović realizovao i izjednačio na 1:1.

Za skriveni jedanaesterac Jamkam se iskupio u 61. minutu. Sa centra je poslao dubinsku loptu do Nikole Štulića na levoj strani, usledio je precizan šut napadača gostiju u suprotan ugao za novo vođstvo Nišlija, koji su još jednom na neverovatan način ostali bez pobede u poslednjim sekundama meča, kao nedavno u revanšu kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Gzire na "Čairu".

NEDELJA
Radnik - Kolubara 18.55 (TV Arena 1 Premium)
Čukarički - Spartak 21.00 (TV Arena 2 Premium)

PONEDELJAK
Javor - Mladost GAT 19.00 (TV Arena 2 Premium)

ODLOŽENO
Partizan – Napredak
Vojvodina – Crvena zvezda

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-42260"));

var player = new Clappr.Player({source: "https://media-24sedam.ott.solutions/media-24sedam/video_content/64c3d6126c143cbbdfa2636a/2022/07/01/64c4e9adb45738d81958c267/uhd/64c4e9adb45738d81958c267.mp4/playlist.m3u8",parentId:"#VMS_64c4e9adb45738d81958c267",poster:"https://cdn.brid.tv/live/partners/20325/snapshot/1054068_th_1657910688.jpg",playback: {preload: 'metadata',controls: false,playInline: true,recycleVideo: Clappr.Browser.isMobile,crossOrigin: 'anonymous',externalTracks: []}});