Mitrović nastavlja da rešeta protivničke mreže: Polufinalisti Lige šampiona zabio gol!

31.07.2022

17:35

0

Napadač Fulama postigao gol protiv Viljareala u remiju 1:1

profimedia-0193943979 - Copyright Profimedia

Aleksandar Mitrović nastavlja da rešeta protivničke mreže.

Napadač Fulama je remiju svog tima protiv Viljareala rezultatom 1:1 postigao jedini pogodak za klub iz Londona, kome je ovo četvrti pogodak u pripremnom periodu.

Srpski napadač je u 86. minutu iskoristio centaršut novajlije Kevina Mbabua i loptu sproveo u mrežu gostiju iz Španije za konačnih 1:1 na ovom prijateljskom susretu.

Pre srpskog napadača gol je postigao Dani Pareho, koji je u 34. minutu doveo Viljareal u prednost.

Mitrović je seriju golova započeo protiv Benfike, zatim je u trijumfu nad Eštorilom uz dva njegova gola pogodio i Palinja, a sada je samo Mitar tresao mrežu prošlosezonskog najvećeg iznenađenja u Evropi, polufinaliste Lige šampiona.

Ovim je najbolji igrač Čempionšipa za prethodnu sezonu pokazao je da je spreman za Premijer ligu, u kojoj će primarni cilj njegovog tima biti opstanak u engleskoj eliti.