VBA nije skupo platio nespretnost i nedostatak sreće Baneta Ivanovića (video)

26.10.2020

20:24

0

Iskusni srpski defanzivac krivac za gol Brajtona, Bilićev Albion na kraju osvojio bod

Copyright Tanjug/Glyn Kirk/Pool via AP

Srpski defanzivac Branislav Ivanović umalo je bio tragičar na gostovanju Vest Bromvič Albiona, koji je na kraju uspeo da ostane neporažen protiv Brajtona 1:1.

Nekadašnji kapiten “orlova” bio je jedan od “krivaca” za to što su domaći poveli u finišu prvog poluvremena. Naime, posle dužeg napada Brajtona i pravog karambola u kaznenom prostoru VBA, Ivanović je u pokušaju da izbije loptu iz opasne zone napucao saigrača Livermora posle čega je ona završila u mreži gostiju.

Ipak, u nastavku meča ekipa Slavena Bilića je bila bolji rival i u finišu je došla do zasluženog boda protiv jednog od glavnih konkurenata u borbi za opstanak u elitnom rangu engleskog fudbala, golom Granta u 83. minutu susreta.