Autor: J. T.

Francuz nije znao da ga snimaju kamere

Copyright Profimedia

Vinisijus Pašeko je budućnost Real Madrida, međutim, jedna od sadašnjih zvezda “kraljevskog kluba” mogao bi da mu oteža put do prvog špica.

Trenutno najbolji napadač Madriđana, Karim Benzema, u poluvremenu utakmice sa Borusijom Menhengladbah, obratio se na francuskom jeziku svom sunarodniku Ferlanu Mendiju, rečenicom: “Meni dodaj loptu, ne njemu, on igra protiv nas“, iako je mladi Brazilac stajao na svega par metara od njih.

Nije, međutim, Benzema bio svestan da ga snimaju kamere.

U tom trenutku Real je gubio 0:1, kasnije i 0:2, ali je uspeo da stigne do remija. Upravo je gol Benzeme u 87. minutu vratio nadu gostima, da bi potom Kazemiro u nadoknadi sprečio poraz. Vinisijus je ranije, u 70. minutu, zamenjen…

Ovo je drugi takav incident u Realu, pošto je tokom nedavnog “El klasika” sa Barselonom snimljen Isko dok otvoreno kritikuje trenera Zinedina Zidana, kom predstoje ozbiljni razgovori sa igračima.