Mihina Bolonja se ne predaje: Dva puta gubili i na kraju slavili!

0

Izabranici srpskog stručnjaka pobedili posle preokreta

Copyright Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

Biće Siniša Mihajlović poseban na svoje izabranike. Način na koji je Bolonja stigla do druge pobede u Seriji A je  impresivan.

Dva puta su gubili i na kraju su stigli do tri boda protiv Kaljarija – 3:2 (0:1).

Gosti su poveli preko Žoaa Pedra u 15. minutu, da bi u završnici prvog dela Musa Barou izjednačio. Po povratku na teren je Đovani Simeone vratio prednost svom timu, ali to nije dugo trajalo.

U razmaku od četiri minuta je Bolonja preokrenula. Prvo je Roberto Sorijano u 52. poravnao, da bi Barou svojim drugim golom u 56. doneo prvo vođstvo ekipi. Do kraja su obe ekipe imale nekoliko dobrih šansi, ali su mreže mirovale.

Bolonja je 14. sa šest bodova, Kaljari ima poen više i na 12. je mestu.

Ranije danas je Atalanta savladala Krotone u gostima (1:2), dok je Inter remizirao sa Parmom (2:2).