Roma isprebijala Bode i vratila mu sa kamatom, Paje pokazao da zna da postigne "normalan" gol (VIDEO)

14.04.2022

21:16

0

Slavlje ekipe Žozea Murinja

Tan2022-4-7_2143384_0 - Copyright Tanjug/Mats Torbergsen/NTB via AP

Pomalo je Bode/Glimt posramio Romu u prvom meču slavivši sa 2:1, ali se ekipa Žozea Murinja revanširala, slavila sa 4:0 i plasirala u polufinale Lige konferencije.

U revanšu je zablistao Nikolo Zaniolo.

Momak kome se predviđalo da će biti naslednik čuvenog Frančeska Totija postigao je golove u 23, 29. i 49. minutu utakmice čime je rasturio goste sa severa Evrope.

Inače, prvi pogodak za domaćina postigao je Tami Abraham u 5. minutu i tako je nagovestio kanonadu Vučice.

Vučica Žozea Murinja će u polufinalu igrati protiv Lestera, dok će se u drugom polufinalu sastati  Fejenord i Marselj.

Marselj je izbacio PAOK Andrije Živkovića, a jedini gol dao je Dimitri Paje. I to "normalan". Nije bila bomba, na šta smo inače navikli kada je Francuz u pitanju.