Antićevi "orlovi" i dalje majstori! Lane, Krasić, Rukavina, Tošić... Pokazali su šta znaju na malom fudbalu (VIDEO)

21:08

0

Het-trik upisao Pavle Šljivančanin

2022-04-06_232558 - Copyright Printscreen / Youtube / PVL TV

Utakmica 5. kola Pavlinjo futsal lige, između ekipa Parking servisa i Ktitora bila je svojevrsni okršaj bivših reprezentativaca. Na primer, u meču u Novom Sadu za Ktitor su (između ostalih) igrali Duško Tošić i Antonio Rukavina, a za Parking servis Miloš Krasić i Milan Lane Jovanović.

Neki od njih su bili i akteri Mundijala u Južnoj Africi pre 12 godina, kada je selektor bio Radomir Antić.

Rezultat je bio 5:2 u korist Parking servisa, a čak tri gola dao je Pavle Šljivančanin.

Poveo je Ktitor golom Rukavine u petom minutu, da bi Šljivančanin izjednačio krajem prve deonice.

Prinstcreen/Instagram/pavlinjo

U uvodnim minutima nastavka, Šljivančanin je povećao na 2:1, a nekoliko minuta kasnije Tošić je postigao autogol, mada bi se Jovanović verovatno upisao u strelce.

Na pet minuta do kraja, brat Miloša Krasića, Bojan je povećao na 4:1. Zatim je Dušan Milosavljević na 3,5 minuta do kraja smanjio na 4:2, a u samoj završnici Šljivančanin je postavio konačnih 5:2. Takođe je i upisao het-trik.

Kompletan meč možete da pogledate od početka klipa, pa do nekih 46 minuta.